Odborný prodejce

Pracovní místo ( Odborný prodejce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme nové posily do našeho týmu:
Odborného prodejce na částečný úvazek na prodejnu Euronics do Vysokého Mýta.

Proč pracovat zrovna u nás?
Vážíme si lidí a ke každému přistupujeme individuálně a s respektem.
Zaměstnanci pro nás nejsou jen čísla.
Poskytujeme zázemí ve formě tréninkových a rozvojových programů.
Každý má příležitost vyniknout.
Podporujeme vzájemnou výměnu zkušeností, vítáme dobré nápady a návrhy na zlepšení, pracujeme v silně motivujícím, inspirativním a přátelském prostředí.

Náplň práce:
- každodenní komunikace se zákazníky, prodej elektrospotřebičů
- vyřizování požadavků zákazníků i reklamační řízení
- instalace zboží jak na prodejně, tak i přímo u zákazníků
- udržování prodejny v čistotě a pořádku
- prohlubování znalostí a zdokonalování prodejních dovedností

Co Vám nabízíme:
- práci v příjemném, přátelském kolektivu
- zaměstnanecké slevy na náš sortiment
- průměrná mzda je 30 000 Kč
- můžeš přímo ovlivnit svou výplatu, záleží nám na tom, abys své výsledky vždy pocítil/a na své výplatní pásce

Jak vidíme našeho nového kolegu?
- komunikativního
- v dobré fyzické kondici
- maturitní vysvědčení a řidičský průkaz skupiny B je výhodou

Zaměstnanecké výhody: zajímavé pracovní ohodnocení, silné zázemí společnosti, příspěvek na stravování, vzdělávací akce, školení

V případě zájmu nám prosím zasílejte životopis na e-mailovou adresu: asistentka@elkovalenta.cz
Těšíme se na spolupráci.