Produktový/á specialista/ka - ekonomika

Pracovní místo ( Produktový/á specialista/ka - ekonomika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro doplnění našeho týmu podpory hledáme samostatnou osobnost s aktivním a tvůrčím přístupem, která má zájem o práci ve společnosti se smysluplným posláním.
Pokud dáváte přednost menší kanceláři před korporátním open spacem a chcete-li být důležitou
součástí týmu, pak se Vám u nás bude líbit.
Náplň práce:
- Uživatelská a metodická podpora našich klientů.
- Uživatelská a metodická podpora našich servisních zástupců.
- Odborné školení vybraných produktů.
- Tvorba metodických postupů našich produktů.
Očekávané znalosti a dovednosti:
- SŠ nebo VŠ nejlépe ekonomického zaměření.
- Základní orientace v ekonomických agendách státní správy.
- Základní znalosti účetnictví, ideálně znalost zpracování účetnictví rozpočtových, příspěvkových organizací.
- Český jazyk na vynikající úrovni.
- Organizační schopnosti a komunikační dovednosti.
- Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a časová flexibilita.
- Práce s PC: MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B: aktivní řidič.
Co Vám nabízíme:
- Dobré finanční ohodnocení dle schopností, znalostí a zkušeností uchazeče (nástupní
mzda 27.000 – 35.000,- Kč + měsíční, čtvrtletní, roční prémie).
- Pružnou pracovní dobu + 5 dní dovolené navíc (po odpracování 12 měsíců).
- Možnost částečné práce z domova.
- Mobilní telefon s neomezeným tarifem.
- Příspěvek na životní/penzijní pojištění (po odpracování 12 měsíců).
- Příspěvek na stravování zaměstnanců.
- Zvyšování a prohlubování kvalifikace zaměstnanců.
Nabídky zasílejte písemně na adresu: HAiDA s r.o., Gen. Svobody 802, 473 01 Nový Bor,
nebo na e-mail: haida@haida.cz. Zásilku označte "produktový specialis