OPERÁTOR/KA HARVESTORU


Pracovní náplň

CIZ
Stabilní zaměstnavatel v oboru lesnictví přijme do HPP operátora harvestoru.
- Místo výkonu práce může být po celé ČR, případně i v Německu
- Požadujeme ŘP sk. B, T, spolehlivost, flexibilitu, manuální zručnost
- Nástup možný ihned
- Po zapracování zajímavé finanční ohodnocení - dle výkonu.
- Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Nabízíme: mobilní telefon, příspěvek na stravu formou cestovního příkazu, příspěvek na pracovní oděvy.
První kontakt: Ondřej Vaněček, tel.: 739 331 605, e-mail: vanecek@piseckalesni.cz

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky OPERÁTOR/KA HARVESTORU

Firma

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát