Zkušební technik

Pracovní místo ( Zkušební technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Základní náplň práce:
- Výstupní kontrola elektrotechnických výrobků (kondenzátory, tlumivky, rozváděče) dle stanovených postupů
- Práce s měřícími přístroji a zkušebními zařízeními
- Spolupráce na vývojových zkouškách výrobků
- Zpracování naměřených hodnot v informačním systému
- Spolupráce na návrzích nových kontrolních postupů

Požadujeme:
- SŠ nebo učební obor elektro
- Platná vyhláška 50/1978 Sb., minimálně § 6 do 1000V
- Flexibilita, pečlivost, samostatnost, schopnost týmové práce
- Uživatelská znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody:
- Zázemí profesionální a dlouhodobě fungující společnosti
- Možnost odborného a profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na volnočasové aktivity formou Flexi pasů
- Příspěvek na kulturu
- Prémie
- Kurzy anglického jazyka

Kontakt: emailem