Rada v oddělení HOK pro okres Příbram

Pracovní místo ( Rada v oddělení HOK pro okres Příbram ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: rada v oddělení HOK pro okres Příbram
Provádí kontrolní činnost v oblastech dozoru dle gescí odboru.
- Projednává přestupky v řízení na místě podle § 91 zákona o odpovědnosti za přestupky.
- Vypracovává podklady k vydání rozhodnutí, povolení, osvědčení a jiných opatření orgánu ochrany veřejného zdraví.
- Řeší podněty obyvatel, orgánů státní správy a samosprávy v oblasti rizikových faktorů životních podmínek.
- Plní jménem KHS úkoly dotčeného orgánu v územních, stavebních, kolaudačních a dalších řízeních vedených podle zvláštních předpisů (např. stavební zákon, zákon o vodách, zákon o posuzování vlivů na životní prostředí, zákon o integrované prevenci), připravuje podklady pro vydání (závazných) stanovisek OOVZ nebo je, v řízeních na místě samém, v mezích své působnosti stanovené příslušnými služebními předpisy a příkazy k výkonu služby, samostatně vydává.
- Spolupracuje s ostatními odbory a odděleními KHS, poskytuje konzultace a stanoviska ze svého oboru.
- Odpovídá za řádný výkon spisové služby v souladu s pravidly stanovenými platnými právními předpisy na úseku archivnictví a spisové služby a platnými služebními předpisy.
- Podílí se na vkládání, kontrole, verifikaci dat a dalším nakládání s nimi v informačních systémech využívaných v rámci odboru HOK.
Požadujeme:
- ukončené VOŠ/VŠ vzdělání zdravotnického, přírodovědného nebo příbuzného zaměření
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
- schopnost týmové spolupráce, dobré komunikační a organizační schopnosti
- čistý trestní rejstřík
- ř