zdravotní sestra/bratr s platnou registrací

Pracovní místo ( zdravotní sestra/bratr s platnou registrací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výkon práce: Strakonice a okolí s dojezdem do cca 25km
Požadované vzdělání: Zdravotní sestra s platnou registrací
Nástup: dle domluvy, ideálně ihned
Možnost zkráceného úvazku
Náplň práce: poskytování domácí hospicové péče v rodinách pacientů
POŽADAVKY: Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu; pozitivní vztah k lidskému životu, empatie, komunikativnost, trpělivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, zdravotní způsobilost, odolnost vůči psychické zátěži; zkušenost s hospicovou péčí výhodou, bezúhonnost, řidičský oprávnění skupiny B - aktivní řidič,
poskytování odborné zdravotní a paliativní péče pacientům v jejich domácím prostředí
KONTAKT: Kurková Jana Bc., tel.: 731680439, e-mail: info@hospicmarketa.cz