Manipulační pracovník tepelného tváření - náborový příspěvek 50 000 Kč

Pracovní místo ( Manipulační pracovník tepelného tváření - náborový příspěvek 50 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
- Měření a značení výkovků po vyválcování
- Obsluha strojních zařízení (lis, válcovací stolice, pece)
- Navážení palet s nařezanými kusy pomocí VZV
- Péče o svěřený stroj

Požadujeme:
- Vzdělání v technickém oboru výhodou
- Zkušenosti ve strojírenské výrobě
- Práce na 2 směny, ranní/odp., po - pá

Zaměstnanecké výhody:
- 50.000 Kč náborový příspěvek
- Pravidelná revize mzdy (po zaškolení a poté jednou ročně)
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na dopravu ve výši 50%
- Příplatky za práci o víkendu +10% nad rámec zákoníku práce
- Příplatky za práci přesčas a v noci +5% nad rámec zákoníku práce
- Dotujeme stravování v závodní jídelně ve výši 50%
- Odměna za práci na odd. tepelného tváření až 1000,-/měs.
- Dárky při životních a pracovních výročích
- Zvýhodněné ceny na lázeňský pobyt pro pojištěnce ČPZP
- Odměna za doporučení nového kolegy 20 000,-
- Slevové poukazy u našich partnerských e-shopů
- Sleva 50% z ceny produktů výrobce GEOMAG
- Široká možnost vzdělávání a osobního růstu
- Možnost pravidelného praní firemních oděvů
- Odměna za uskutečněný zlepšovací návrh
- Možnost účasti na firemních akcích

Kontakt: telefonicky Po - Pá 8:00 - 14:00 hod. nebo e-mailem