Pracovník jemné mechaniky

Pracovní místo ( Pracovník jemné mechaniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující údaje:
Co Vás na této pozici čeká?
dokončovací montáže
výroba ozařovacích pouzder
montáž ozařovacích kanálů

Co Vám za to vše nabízíme?
o Profesní rozvoj v kolektivu zkušených a do své práce nadšených kolegů
o Zázemí a výhody spojené s působením v intenzivně se rozvíjející vědecko-výzkumné organizaci
o Máme spravedlivě nastavený systém motivace zaměstnanců pomocí výkonových odměn a osobního ohodnocení
o Týden dovolené navíc (celkem tedy 5 týdnů)
o Výkonové odměny a osobní ohodnocení
o Příspěvek na závodní stravování
o Další zajímavé zaměstnanecké benefity jako jsou např. systém Cafeteria nebo příspěvek na penzijní/životní pojištění
o Poskytneme Vám příspěvek na penzijní a/nebo životní pojištění
o Stejně jako mnozí z našich sportovně založených kolegů budete moci využít pro cestu do práce cyklostezku, která vede z Prahy přímo k areálu pracoviště
o Členem našeho týmu se můžete stát již od příštího měsíce

Jste člověk, kterého bychom rádi poznali?
o Máte SŠ/VŠ technické vzdělání (ideálně se zaměřením na strojírenství)
o Umíte pracovat s 3D CAD
o Rozumíte výkresové dokumentaci
o Znalost AJ
o Předchozí zkušenost z obdobné pozice výhodou, ale ne podmínkou (rádi Vás vše naučíme)
Místo pracoviště: Husinec - Řež, zhruba 20 minut od Prahy