Referent/ka nákupu a plánování výroby (Jablonec nad Nisou)

Pracovní místo ( Referent/ka nákupu a plánování výroby (Jablonec nad Nisou) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaké budou Vaše hlavní úkoly?
- odpovědnost za nákup materiálu, plánování jeho spotřeby a skladové evidence materiálu ve firemním programu Pohoda
- normování výrobků (a vytváření) kusovníků, a jednotlivých výrobních operací
- vkládání a správa výrobků na e-shopu
- plánování a zadávání výroby spolu se zaměstnavatelem
- úzká spolupráce s vedoucí výroby pro zajištění plynulého chodu výroby
- vedení a kontrola průběhu svěřených externích zakázek a speciálních projektů
- vedení inventury materiálu a výrobků

Jaké předpoklady byste měl/a splňovat?
- SŠ vzdělání s maturitou
- anglický jazyk na dobré úrovni (komunikace hlavně emailem)
- praxe na administrativní pozici
- výborná uživatelská znalost MS Excel
- zodpovědný přístup a komunikační dovednosti
- analytické myšlení a proaktivní přístup
- týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:
- zodpovědnou a samostatnou práci v příjemném kolektivu
- kvalitní zaškolení na pozici - vše Vás rádi naučíme
- zázemí dynamické, moderní společnosti rodinného typu
- smysluplnou práci v oblasti zero waste a možnost sdílení nejen ekologických hodnot s kolegy
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- zajímavé platové ohodnocení (nástupní plat dle zkušeností)
- dlouhodobou spolupráci, pracovní dobu (7:00-15:30)
- další výhody, které rádi odtajníme na osobním pohovoru.

Své životopisy spolu s motivačním dopisem (bez něj nelze uchazeče do výběrového řízení zařadit) zasílejte na e-mail přes odpovědní formulář: info@petitlulu.cz

Více na www.petitlulu.cz