R&D Engineer

Pracovní místo ( R&D Engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.

ABB je přední světová společnost působící v oblasti automatizace a energetických technologií. Hledáme
nového kolegu/kolegyni na pozici R&D Power System Engineer, který bude schopen prokázat znalosti
v oblasti ABB eMobility a BESS aplikacích.

Úkoly:
- Technická podpora pro aplikace BESS a řešení eMobility.
- Inženýrská a softwarová podpora projektů BESS/eM v realizaci
- Účast při uvádění do provozu
- Správa/Příprava/Údržba manuálů a dokumentace pro aplikace BESS a eMobility

Požadavky:
- SŠ (preferujeme elektrotechnický nebo strojní obor)
- Zkušenosti s vývojem technologie nebo produktu
- Znalosti a praktické zkušenosti v BESS a eMobility
- Pokročilá angličtina (práce v mezinárodním prostředí)
- Schopnost sdílet know-how a otevřená komunikace
- Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Zaměstnanecké výhody:
- Silné zázemí mezinárodní společnosti
- Otevřená firemní kultura, která podporuje růst talentů
- Školicí a rozvojové kurzy
- Používání cizích jazyků
- Podpora inovací a vývoj špičkových technologií
- Navíc široká škála benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na důchod atd.)

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.