Konzultant/ka prodeje

Pracovní místo ( Konzultant/ka prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: konzultant/ka prodeje
Staň se spolupracovníkem společnosti, která je jedničkou nejen na českém trhu a je držitelem mnoha designových ocenění.
Pomoz nám a pojď s námi cestou úspěchu.
Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy.

Náplň práce konzultanta prodeje:
- profesionální poradenská a prodejní činnost
- příprava nabídek a prezentace koupelen
- oslovování a získávání nových zákazníků
- rozvoj prodeje a dalších služeb
- náležitá prezentace firmy, své osoby a značky
- zaměřování a navrhování řešení koupelen

Nabízíme:
- pracovní atmosféru založenou na vzájemné důvěře
- zajištění průběžného vzdělávání (vzdělávací kurzy, školení)
- mzdu adekvátní výsledkům a pracovnímu nasazení (odměna je přímo úměrná výsledkům, pokud budeš fakt dobrý, maximálně Tě podpoříme tak, aby se nám vstupní investice vrátila a nemusel jsi se ohlížet po jiné práci)
- zajímavé benefity včetně poskytování pololetních, ročních a mimořádných odměn
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- práci ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
- možnost kariérního růstu
- přátelskou firemní kulturu
- možnost pracovat ve firmě, kterou zákazníci vnímají jako velmi spolehlivého a vstřícného dodavatele

Požadavky:
- dynamická osobnost, výborné komunikační schopnosti a vystupování
- aktivní prozákaznický přístup
- odolnost vůči stresu
- loajalita k firmě
- SŠ vzdělání
- praxe v oboru výhodou (nikoli nutností)
- časová flexibilita
- ochota učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost zvládnout běžnou administrativu na PC (asistentku pro Tebe nemáme)