Úředník/ce odboru sociálních věcí a zdravotnictví

Pracovní místo ( Úředník/ce odboru sociálních věcí a zdravotnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DALŠÍ POŽADAVKY: odborná způsobilost v souladu s § 110 zákona č. 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zvláštního právního předpisu v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, kompetence: komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, schopnost asertivního jednání, odolnost vůči stresu, klientský přístup, znalost zejména těchto zákonů: zákon č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, část druhá Rodinné právo, orientace v problematice sociálně-právní ochrany dětí, vysoké pracovní nasazení.
Vítáno: praxe na stejné či podobné pozici (sociální pracovník), praxe v jednání s občany/klienty,
osvědčení zvláštní odborné způsobilosti dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků.
NABÍZÍME: platové ohodnocení: 11. platová třída dle zákona č. 262/2006 Sb., nařízení vlády
č. 222/2010 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, stabilní zázemí, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, další vzdělávání v oboru, příspěvek na stravování a další benefity
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky. Je nutné doložit písemnou přihlášku do výběrového řízení se všemi ná