ERGOTERAPEUT/-KA

Pracovní místo ( ERGOTERAPEUT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- ergoterapeutické vzdělání (Dis., Bc., Mgr.), vhodné i pro absolventy
- odborná způsobilost podle zákona č.96/2004 Sb. v platném znění
- morální a občanská bezúhonnost
- nadšení, samostatnost, spolehlivost
- schopnost a pochopení týmové spolupráce
- základní znalost práce na PC
- profesní a pracovní návyky
Co nabízíme?
- příjemný a vždy pozitivně naladěný kolektiv
- příjemné pracovní prostředí v Meziboří
- fixní plat, odměny dle pracovního nasazení a výkonu
- smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
- benefity (penzijní příspěvek, studijní volno)
- podporu v dalším profesním a osobnostním vzdělávání (pravidelné porady, interní i externí semináře, odborné stáže, finanční podpora vzdělávání, osobní pohovory)
- získání zajímavých pracovních zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- stravování s příspěvkem zaměstnavatele

HLÁSIT SE: Balážová Radka Bc., tel.: 725 395 641, e-mail: remed.rhb@seznam.cz