Technik/technička strojní údržby

Pracovní místo ( Technik/technička strojní údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- údržba lisů a dalších technických zařízení
- příprava forem pro lisování plastů, jejich úpravy, opravy
- účast při řešení technických problémů ve výrobě
Požadujeme:
- vzdělání v technickém oboru, technické myšlení
- praxe ve výrobní společnosti a zkušenosti s údržbou vítány
- pracovitost, proaktivní přístup, manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném režimu
Zaměstnanecké výhody:
- příplatky ke mzdě nad rámec zákona
- velmi zaímavé měsíční / kvartální prémie
- příspěvek na penzijní připojištěn
První kontakt e-mailem, telefonicky (09:00 - 15:00) nebo osobně (Kostěnice 196).