učitel/ka na I. stupni ZŠ

Pracovní místo ( učitel/ka na I. stupni ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme nadšené pedagogy, kteří jsou adaptabilní a odolní, kteří rádi pracují v týmu a jsou profesionální. Od svých kolegů požadujeme pro-aktivní přístup k řešení problémů, otevřenost, znalost efektivních vzdělávacích metod a chuť tyto metody používat, schopnost improvizovat a hledat nové přístupy s ohledem na potřeby dětí a školy, ochotu dále se rozvíjet a nepřetržitě se vzdělávat.
POŽADAVKY: VŠ vzdělání
Preferované aprobace: učitelství pro I. Stupeň ZŠ
Výhody: Anglický jazyk, Francouzský jazyk, zkušenost s výukou venku a metodou CLIL, Hejného mat.

Nabízíme práci v unikátním vzdělávacím systému Jenského plánu, příjemné, mnohojazyčné a přátelské pracovní prostředí, vstřícný kolektiv, možnost osobního rozvoje a seberealizace, kolegiální podporu, neustálé výzvy a nečekané zkušenosti, spolupráci s partnerskou mezinárodní školou a se zahraničními partnery. Školení od Asociace malých inovativních škol a Asociace Jenských škol v Holandsku. Krásné prostředí školy v malebné vesnici s možností výuky v přírodě. Ohodnocení na základě vzdělání, zkušeností a odvedené práce.
Motivační dopis a životopis zasílejte na info@edubbaa.cz. Možné nastoupit jako asistent/ka do tandemové výuky a po zaškolení převzít třídu.