POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI (DPP, vhodné i pro OZP)

Pracovní náplň

A16 z:23/6/2020 (DPP, vhodné i pro OZP) a12/12/2023
Pracovní doba:
- rozvrh pracovní doby dle střídání s druhým zaměstnancem
* středa a pátek od 10:00 - 18:00 hodin
* pondělí, úterý, čtvrtek od 10:00 - 16:00 hodin.
Nabízíme:
- práci formou dohody mimo pracovní poměr na DPP
- práci vhodnou i jako přivýdělek pro důchodce, OZP, osoby na MD a RD, studenty aj.
Náplň práce:
- pomocné práce při přípravě a výdeji jídel.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výdej zdravotního průkazu.
Zaměstnanecké výhody:
- strava na pracoviště zdarma.
Dobrá dopravní dostupnost z Frýdku-Místku, pracoviště se nachází v těsné blízkosti autobusové zastávky.
Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě na adrese pracoviště: Příborská 36, Frýdek-Místek, část Zelinkovice.