Policista / policistka

Pracovní místo ( Policista / policistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výběrové řízení na tuto pozici se koná dne 22.11.2022 od 9:00 do 11:00 hod v zasedací místnosti ÚP v Kladně, č. dveří 417, 1. patro.

Požadujeme:
- plnoletost,
- bezúhonnost,
- dobrý zdravotní stav,
- vzdělání ÚSO nebo ÚSV ukončené maturitní zkouškou,
- státní občanství ČR.

Místo výkonu práce: Kladno, Slaný, Stochov, Unhošť, Zlonice.

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci příslušníka POLICIE ČR, široké uplatnění v rámci organizace, kariérní růst, možnosti studia při zaměstnání, příjemný kolektiv, jistotu stabilního příjmu.

Náborový příspěvek: 150 000,- Kč

Mzdové ohodnocení:
- příjem při nástupu 26.420,-Kč. Po ukončení Základní odborné přípravy (po 1. roce) služební příjem bude činit 32.360,- Kč, po 3 letech služby minimálně 37.440,-Kč.

Benefity:
- 6 týdnů dovolené,
- délka prac.doby 37,5 hod/týden,
- pravidelná lékařská péče,
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
- po patnácti letech služby nárok na doživotní výsluhový příspěvek a dvoutýdenní ozdravný pobyt ročně.