SPECIALISTA SE ZAMĚŘENÍM NA HYPOTEČNÍ ÚVĚRY A INVESTICE

Pracovní místo ( SPECIALISTA SE ZAMĚŘENÍM NA HYPOTEČNÍ ÚVĚRY A INVESTICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Bc. Jan Šamárek, tel. 737 651 448 (volejte 9:00-20:00), email: jan.samarek@bcas.cz
Životopis a motivační dopis zašlete na uvedený email.

Do našeho týmu se zaměřením na hypoteční úvěry a investice, hledáme v Opavě na HPP (nebo externě na ŽL) nového člena na pozici specialisty poskytování hypotečních služeb a investic. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce, která má smysl a týká se dlouhodobého budování majetku našim klientům.

Koho hledáme:
- růstově založeného partnera
- praxe není podmínkou, ale je vítaná z oboru prodeje

Požadujeme:
- bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
- vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
- učenlivost a chuť se stále učit novým věcem
- preciznost a zodpovědnost

Nabízíme:
- přesný systém záškolu
- kvalitní zdroje kontaktů
- nadstandardní finanční ohodnocení, nad rámec fixní složky (možno externě na ŽL)

Náplň práce:
- komunikace s klienty při řešení hypotečních úvěrů a investic
- navazující produkty, a to pojištění a úvěry
- servis stávajících klientů (vyhodnocení portfolií, kontrola cílů)

Nabízíme:

Místo výkonu práce: Rybářská 2, 746 01 Opava, nebo Ostravská 79/31, Hlučín