zdravotní sestra/bratr / zubní instrumentář/instrumentářka

Pracovní místo ( zdravotní sestra/bratr / zubní instrumentář/instrumentářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: stomatologie@pemimolarius.cz
nebo volat na tel.č.: 722 022 220 a domluvit pohovor

Požadujeme - vzdělání: zdravotní sestra/bratr, zubní instrumentář/ka, vhodné i pro absolventy po škole bez praxe, sami si danou osobu zaučíme, daná osoba musí mít alespoň nějaké vzdělání z oboru zdravotnictví, případně kurz instrumentáře.

Nabízíme - flexibilní růst mzdy dle odpracovaných let a pracovního nasazení
Práce v soukromé stomatologické ordinaci.

Zaměstnanecké výhody - prémie, příspěvek na dovolenou/kulturní akce/atd., dovolená přes státní svátky a celé Vánoce až do Nového roku