Technologové výroby - sériová výroba

Pracovní místo ( Technologové výroby - sériová výroba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Technolog výroby má na starosti technologické zajištění výrobního procesu, tvorbu výrobní dokumentace a pracovních postupů za účelem dosažení maximální efektivity a plynulosti výroby. Komplexní a systémové řešení technických problémů.

Klíčové aktivity:
* Určuje správné výrobní postupy a sestavuje návodky.
* Zpracovává a aktualizuje výrobní dokumentaci, kapacitní studie výrobních linek a procesy.
* Doporučuje produktové či procesní změny s cílem zvýšení efektivity výrobního procesu.
* Spolupracuje při zavádění postupů a metod k dosahování stanovených kvalitativních a kvantitativních cílů.
* Spolupracuje při stanovování a zavádění nápravných opatření ze zákaznických reklamací.
* Zpracovává analýzy výrobních procesů na linkách, navrhuje a provádí vylepšování procesu.
* Diagnostikuje příčiny závad a technických nedostatků ve výrobním procesu.
* Hledá a stanovuje nápravná a preventivní opatření ke snížení výskytu závad a technických nedostatků ve výrobním procesu.

Požadovaný profil:
* SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro zaměření výhodou)
* Znalost technologických postupů a technické dokumentace
* Zkušenosti s montáží, plasty a ultrasonickým svařováním výhodou
* Komunikativní znalost AJ na úrovni B1
* Komunikativní znalost ČJ na úrovni C1 (denní komunikace s výrobním úsekem + tvorba dokumentace)
* Znalost práce na PC
* Technické myšlení, flexibilita, samostatnost, proaktivní přístup
* ŘP sk. B
* Zkušenosti na obdobné pozici z výrobní společnosti (automotive výhodou)

Nabízíme:
* Zajímavé zaměstnání ve stabilní a prosperující mezinárodní společnosti
* Práci v profesně vyzr