Pedagog odborného předmětu - programování

Pracovní místo ( Pedagog odborného předmětu - programování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Soukromá střední odborná škola Net Office v Orlové je škola s dlouholetou tradicí, která nabízí vzdělání v oboru informačních technologií.
V současné době hledáme kolegu do našeho pedagogického týmu se zaměřením na programování. Rádi Vás po škole provedeme a vysvětlíme, jak to u nás funguje.
Oproti státnímu školství můžeme nabídnout větší možnost seberealizace, flexibilitu a bližší spolupráci s firmami v oblasti IT.
Požadujeme:
• zahájené či ukončené VŠ vzdělání se zaměřením IT nebo pedagogické vzdělání učitele SŠ (případně umožníme doplnit při zaměstnání dvouletým studiem)
• aktivní přístup k výuce
• chuť sebevzdělání v oboru
• spolehlivost
Nabízíme:
• spolupráci na plný nebo částečný úvazek (300 kč / hodina)
• rodinnou atmosféru v pedagogickém sboru
• 8 týdnů dovolené + další volno určené na samostudium
• pracovní notebook
• dotované stravování
• otevřené možnosti sebevzdělávání
• týmovou spolupráci a oporu kolegů i vedení školy
Jelikož nejsme státní škola, tak nepožadujeme oficiální přihlášku do výběrového řízení ani žádné dokumenty předem. Rádi se s Vámi potkáme a u kávy zkusíme najít společnou cestu.
Pokud budete mít o pozici zájem, poprosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu na email skola@nosch.cz
Datum nástupu dohodou.