Technický pracovník/ce kvality

Pracovní místo ( Technický pracovník/ce kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: dodržování kvalitativních procesů ve funkčních systémech společnosti dle ISO a IATF, příprava na interní a externí audity, dodržení procesů a postupů ve výrobě a jejich případných náprav, zlepšení a zkvalitnění naší výroby
- Požadavky: min SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, znalost kvalitářských nástrojů, analytické myšlení, dobré komunikační vlastnosti, dobrá znalost anglického jazyka, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a zdravé sebevědomí, znalost ISO 9001 nebo IATF 16949 výhodou, znalost práce na PC (MS Office), zájem o osobní rozvoj a chuť pracovat
- Společnost nabízí: HM + variabilní složka mzdy do výše 20% , 5 týdnů dovolené, služební telefon / notebook, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, prostor pro vlastní inovaci a nápady
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Tomaštíková, tel.: 573 592 578, 773 795 443), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz.