Referent nákupu

Pracovní místo ( Referent nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
-minimálně SŠ vzdělání
-zkušenost na obdobné pozici, nejlépe ve výrobní společnosti
-znalost AJ výhodou
-dobré komunikační a organizační schopnosti
-samostatnost, ale i schopnost týmové práce, flexibilita, odpovědnost,
-znalost práce na PC
-řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
-řízení a optimalizace skladových zásob
-zajištění nákupu pro výrobu
-jednání s dodavateli-cenová politika, dodací podmínky
-vyhledávání nových dodavatelů
-zodpovědnost za vedení skladové evidence

Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, dodatková dovolená, další platy dle hospodářských výsledků, závodní stravování a jiné sociální benefity