Lektor/lektorka primární prevence - pracovník v oblasti sociální

Pracovní místo ( Lektor/lektorka primární prevence - pracovník v oblasti sociální ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
humanitní vzdělání, zkušenosti v lektorské činnosti, spolehlivost, zájem o práci s dětmi a mládeží,
výborné komunikační schopnosti, vysokou míru flexibility, kreativitu, pozitivní myšlení, schopnost empatie, schopnost práce v týmu, schopnost motivace kolektivu dětí, využívání komunitního kruhu, dramaterapeutických technik - výhodou, ochotu dále se vzdělávat a pracovat na seberozvoji; řidičský průkaz skupiny B výhodou (není podmínkou); zaslání motivačního dopisu - podmínkou

Nabízíme:
Práci v pozitivním a proaktivním kolektivu, možnost seberealizace, vstřícnost, možnost profesního růstu, možnost podílet se na nových - unikátních projektech pro žáky a učitele, týden dovolené navíc, studijní volno, služební telefon, výraznou finanční a časovou podporu ve vzdělávání, seberozvojové aktivity a kurzy a další nadstandardní benefity (zdravotní volno, administrativní home office, právní podporu, studijní volno … )

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV), dokladu o vzdělání a motivačního dopisu na e-mail: vyberove.rizeni@kappa-help.cz
Poznámka:
K výběrovému řízení budou pozvání uchazeči na základě motivačního dopisu v rozsahu 1 strany A4 a životopisu (CV)