Operátor/ka výroby rolety zavazadlového prostoru

Pracovní místo ( Operátor/ka výroby rolety zavazadlového prostoru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: kompletace dílů
POŽADAVKY: SOU v oboru - výhodou, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost, ochota pracovat v týmu, předchozí zkušenosti z výroby vítány
NABÍZÍME: nováčky velmi rádi zaškolíme, možnost kariérního postupu - seřizovač, příjemné pracovní prostředí, nové moderní výrobní haly a sociální zázemí, zajímavou práci v tradiční české firmě, flexibilní pracovní dobu 7,5 hodiny denně, zvýhodněné telefonní tarify, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, věrnostní odměny, plánujeme výstavbu bytů pro své zaměstnance, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra, nástup možný ihned, jednosměnný provoz 6-14 hod
KONTAKT: e-mailem, osobně, telefonicky (7:00-14:00)