Učitel/ka v bilingvní MŠ

Pracovní místo ( Učitel/ka v bilingvní MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MŠ Klas, s. r. o., v Pardubicích - Rosicích přijme učitele do bilingvní mateřské školy.
Jsme menší soukromá školka spojená se školou, s dětmi komunikujeme anglicky a česky, máme a podporujeme multikulturní prostředí, vychováváme k respektu a k dětem přistupujeme individuálně. Využíváme prvky alternativních směrů pedagogiky, při poznávání zapojujeme všechny smysly, pořádáme projektové dny se zapojením různých kultur, denně trávíme čas venku.
Do týmu hledáme učitele s nadšením pro svou práci, se schopností komunikovat anglicky min. na úrovni B2-C1 a se zkušenostmi z montessori nebo waldorfské školy či školky. Bezúhonnost a zodpovědnost je podmínkou.
Nabízíme pracovní svobodu a autonomii, finanční a organizační podporu pro tvůrčí aktivity všeho druhu, pravidelné další vzdělávání, možnost kariérního postupu, ale také přátelský kolektiv, osobní přístup, komunitně naladěné rodiče (a slevu na školném pro vlastní děti).
Možnost práce i na zkrácený úvazek.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 16:00).