Plánovač výroby - samostatný odborný pracovník

Pracovní místo ( Plánovač výroby - samostatný odborný pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
- Plánování materiálu pro výdej z logistiky
- Plánování a uvolňování mezioperačních zakázek sloučených dílů
- Objednávání materiálu - žádanky na materiál
- Potvrzování dodacích termínů pro výrobu
- Kontrola nedodaného materiálu
- Kontrola množství materiálu na skladě
- Elektronický přesun materiálu mezi sklady
- Zpracování reklamací z hlediska materiálového plánování
- Plánování a provádění pravidelných inventur
- Reporty

Požadavky:
- SŠ vzdělání (strojírenské zaměření - výhodou)
- Min. 1 rok zkušeností s plánováním zakázek ve výrobní společnosti
- Znalost AJ, RJ - výhodou
- Uživatelská znalost MS Office
- Schopnost učit se a hledat řešení nestandardních požadavků na výrobu
- Organizační a komunikační dovednosti
- Odolnost vůči stresu, schopnost komunikovat napříč výrobními úseky

Nabízíme:
- jednosměnný provoz výroby - ranní směna
- pracoviště Choceň
- příspěvek na stravování
- další benefity na www.energochocen.cz
- finanční ohodnocení - dle individuálního posouzení a dohody

Kontakt: e-mailem