VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR - v nepřetržitém provozu

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR - v nepřetržitém provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost.
Životopisy zasílejte e-mailem na: m.jetelinova@domovpv.cz (zasílejte životopis + přehled praxe). Telefonicky 7.00 - 14.00 hodin v pracovní dny (PO-PÁ) - Jetelinová Marcela, PaM, tel.: 582 402 103, mobil: 778 116 110, PhDr. Eva Uherková, MBA, vedoucí zdravotně-provozního úseku, tel: 582 402 114, mobil: 721 830 498
Požadujeme: V případě nástupu VÝPIS Z REJSTŘÍKU TRESTŮ A OVĚŘENOU KOPII DOKLADU O VZDĚLÁNÍ
Nabízíme: pl. tř. 10, pl. stupeň dle platné stupnice platových tarifů a dle odpracované praxe v oboru, dovolená 5 týdnů, možnost odebírání obědů