Operátor

Pracovní místo ( Operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
" Výroba zkušebních vzorků na CNC strojích dle výkresové dokumentace
" Práce s interním systémem (klokování)
" Práce v menším kolektivu
" Práce v leteckém průmyslu
" Směnný provoz - krátký/dlouhý týden (12 h směny denní noční)
Požadujeme:
" Vyučen obráběč kovů výhodou nebo zkušenost na obdobné pozici
" Čtení výkresové dokumentace výhodou
" Manuální zručnost
" Samostatnost a odpovědnost
Nabízíme:
" Práci v laboratoři materiálového testování, práci pro významné zahraniční klienty
" Příspěvek na stravování (100 Kč/směna) plně hrazený zaměstnavatelem
" Příspěvek na dojíždění (2 Kč km/Plzeňská karta)
" Týden dovolené navíc
" Měsíční odměny za výkon (500 Kč - 3.500 Kč)
" Odborná školení
" Káva na pracovišti ZDARMA
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Čtvrtletní odměny
" Jazykové kurzy (angličtina) v pracovní době

Zaměstnanecké výhody:
Týden dovolené navíc, Dotované stravování, Jazykové kurzy v pracovní době, Odborné vzdělání, Příspěvek na dojíždění, Sportovní aktivity