Speciální pedagog-etoped/pedagožka - etopedka

Pracovní místo ( Speciální pedagog-etoped/pedagožka - etopedka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Dětský domov se školou Slaný hledá speciálního pedagoga - etologa/speciální pedagožku - etoložku na plný úvazek.

Požadujeme:
Psychickou způsobilost, trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:
Jedná se o individuální a skupinovou práci s chlapci ve věku od 6 do 16 let s poruchami chování.
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.
Dobrá dopravní dostupnost z Prahy 6.
Nástup možný ihned.

Smlouva na dobu určitou, později možnost na dobu neurčitou.

Nabízíme:
zajímavou práci, zaměstnanecké benefity - možnost osobního ohodnocení, příspěvek na rekreaci, na stravné, na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání při pracovním poměru a rizikový příplatek, supervize.

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá 8:00 - 15:00 hod.