MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE SPORTOVNÍHO NÁŘADÍ NA ÚZEMÍ ČR A SR

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE SPORTOVNÍHO NÁŘADÍ NA ÚZEMÍ ČR A SR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:22/6/2022 a:6/9/2022
Požadujeme:
- Řidičský průkaz sk B. řízení dodávky 3,5t.
- Čtení a použití technických podkladů.
Náplň práce:
- Montáže a kompletace jednoduchých konstrukcí dle PD na základové patky, zdi.
- Objíždění a montáž na stavbách odběratelů na území ČR a SR.
- Ruční opracovávání součástí pilováním, broušením, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním.
- Řezání závitů, zabrušování, slícování, spojování šrouby, nýty.
- Ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, zařízení a dalších pomůcek.
- Opracování s využitím ručních strojů a nástrojů
- Práce ve výškách 3-6 m.
Nabízíme:
- Stravenky, cestovní náhrady Global.
Kontakt telefonicky, emailem.