OBSLUHA TRYSKACÍHO BOXU

Pracovní místo ( OBSLUHA TRYSKACÍHO BOXU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme stabilní česká společnost, která působí ve strojním průmyslu od roku 1999. Specializujeme se na konvenční a CNC obrábění kovů do 25 tun a od roku 2001 také na vývoj a výrobu axiálních ventilátorů. Následně, v roce 2008 zahájila činnost naše divize aerodynamických tunelů. Vyvíjíme a dodáváme technologii pro simulátory volných pádů a ve světovém měřítku jsme jeden ze tří výrobců této technologie. V roce 2010 jsme založili stavební divizi, která realizuje dodávky našich projektů na klíč. Počátkem roku 2014 zahájila činnost projekční a konstrukční kancelář a v čele s týmem odborníků zajišťuje podporu našich činností. Dále provádíme montáže technologických zařízení, strojní údržbu, renovace strojních dílců, výrobu svařenců, svařování WIG-TIG, MAG (CO2) a zhotovujeme projektovou i výrobní dokumentaci.

Co bude Vaší náplní práce:
- Obsluha tryskacího zařízení
- Kontrola otryskaného povrchu
- Dodržování technologických postupů
- Údržba tryskacího zařízení

POŽADUJEME:
- Pravidelná docházka do zaměstnání
- Fyzická zdatnost

NABÍZÍME:
- Zázemí stabilní a úspěšné české společnost
- Perspektivní obor, zajímavé produkty v oblasti strojírenství
- Kvalitní zaškolení a podporu
- Práci v příjemném pracovním kolektivu
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Dotované stravování/stravenky
- Možnost si napracovat hodiny
- Možnost mobilního tarifu za výhodné ceny

PRVNÍ KONTAKT:
-e-mailem: r.reichlova@strl.cz (poslat životopis)
-telefonicky: tel.č.: 724 023 882, 476 732 530, v pracovních dnech od 8,00-14,00 hod., Reichlová Renata, osobně po te