Technik/technička kvality

Pracovní místo ( Technik/technička kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis:
" Správa a evidence měřidel (hlídání kalibračních intervalů)
" Komunikace s externími laboratořemi
" Příprava podkladů a dat pro měsíční vyhodnocení KPI požadovaných k reportu v rámci skupiny
" Reportování (měsíční/týdenní) do skupiny
" Práce s měřidly (komunálními)
" Komunikace se subdodavateli
" Archivace kalibračních záznamů

Požadujeme:
" Min. střední vzdělání s maturitou (technického - strojírenského oboru, případně i pro VŠ (technického -strojírenského směru) jako juniorská pozice
" Anglický jazyk podmínkou (min. A2/B1)
" Pokročilejší znalost MS Office (excel, word, power point)
" Proaktivita
" Komunikativnost
" Samostatnost
Nabízíme:
" Příspěvek na stravování (100 Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem
" Příspěvek na dojíždění (2 Kč km nebo Plzeňská karta)
" Týden dovolené navíc
" Čtvrtletní odměny
" Odborná školení
" Káva na pracovišti ZDARMA
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Jazykové kurzy (angličtina) v pracovní době
" Letní a zimní párty
" Oběd s Elementem pravidelně každý měsíc)

Zaměstnanecké výhody:
Týden dovolené navíc, Dotované stravování, Jazykové kurzy v pracovní době, Odborné vzdělání, Příspěvek na dojíždění, Sportovní aktivity