Automechanik

Pracovní místo ( Automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 604 191 929, e-mail: zuzana.poncikova@lxmgroup.cz
Požadujeme: vyučení v oboru automechanik s praxí min. 2 roky; znalost automobilové technologie; pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci; spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení; řidičské oprávnění skupiny B; trestní bezúhonnost; příjemné vystupování; časovou flexibilitu

Nabízíme:
- stálé zaměstnání a pravidelný příjem,
- platové ohodnocení v závislosti na realizovaných výkonech,
- pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru,
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě,
- perspektivu profesionálního růstu,
- příjemné a moderní pracovní prostředí.

Náplň práce:
- analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů,
- provádění oprav na vozidlech.

Nástup možný ihned