Všeobecný administrativní pracovník

Pracovní místo ( Všeobecný administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro koordinaci pracovních skupin (svářeči a elektro montéři) vyžadujeme znalost anglického a filipínského jazyka na komunikativní úrovni.
Výborné komunikační dovednosti, schopnost pracovat na PC (uživatelská znalost MS Office)
Pracovní doba: 8 hodin denně (sudý týden 6:00, lichý 9:00hod)
Vyžadujeme ochotu docházet na pracoviště a setkávat se se zaměstnanci, řešit jejich požadavky a organizovat jejich práci.
Nabízíme pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení.
Kontakt možný telefonicky ÚT, ST, ČT 9-10 hod na č. 739506646 - p. Bašná nebo na e-mail. adrese: bb@dct.cleaning.