REFERENT/REFERENTKA stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova

Pracovní místo ( REFERENT/REFERENTKA stavebního úřadu Magistrátu města Prostějova ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje v souladu s ustanovením §7, zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, v platném znění, výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu určitou:
REFERENT/KA STAVEBNÍHO ÚŘADU Magistrátu města Prostějova
Vznik pracovního poměru úředníka je podmíněn splněním předpokladů dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, tzn., že úředníkem se dle tohoto zákona může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt dosáhla věku 18 let
- je způsobilá k právním úkonům
- je bezúhonná
- ovládá jednací jazyk
Kvalifikační požadavky pro výkon činnosti na obecném stavebním úřadě:
a) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví
nebo
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo
c) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním
oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru
Další požadavky: znalost agendy stavebního úřadu - výhodou, orientace ve stavebních výkresech - výhodou, orientace v následujících právních předpisech a prováděcích vyhláškách:
- zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, v platném znění
- zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění
- zkouška odborné způsobilosti při územním rozhodování a při rozhodování na úseku
stavebního řádu a vyvlastnění - výhodou
- morální př