Vedoucí chráněné dílny

Pracovní místo ( Vedoucí chráněné dílny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
-zkušenost s vedením týmu
-zkušenost s prací s cílovou skupinou osob se zdravotním postižením výhodou
-časová flexibilita
-organizační dovednosti
-komunikativnost
-odolnost vůči stresu
-ŘP skupiny B, aktivní řidič podmínkou
-práce s PC

Co Vás čeká
-možnost seberealizace
-stabilní platové podmínky
-práci, která má hlubší smysl
-práci v příjemném kolektivu
-možnost vzdělávání

Náplň práce
-komunikace se zákazníky
-aktivní hledání nových příležitostí a zakázek
-kompletace zakázek a příprava podkladů k fakturacím
-kontrolní činnost při realizaci veškerých zakázek
-evidence materiálu, rozvržení a objednávka materiálu
-vedení skladové evidence
-návrhy výrobního programu při přípravě prodejního artiklu chráněné dílny
-nové výrobní postupy
-vytváření vhodných pracovních podmínek pro zdravotně postižené (ZP) zaměstnance
-technické úpravy pracovního prostředí
-příprava a realizace prodejních akcí
-pracovní asistence při pracovních činnostech u ZP zaměstnanců
výuka teoretická, vč. praktického nácviku nových činností u zaměstnanců se zdravotním postižením aj.
-metodické zpracování jednotlivých činností a postupů atd.
-řízení služebního automobilu
-aktivní účast na poradách
-nástup ihned
-pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu určitou
-možnost účasti na volnočasových aktivitách
-odborné zaškolení, podporu týmu
-firemní slevy
-více o nás na www.sdruzenitulipan.cz

kontakt: e-mailem, telefonicky 8:30-13:30