Svářeči

Pracovní náplň

Nástup možný dle dohody, pracovní smlouva na dobu určitou

Pracoviště Malenovice

- Náplň práce: oprava vadných odlitků - vyplnění (zavaření děr na povrchu odlitku)
- Požadujeme: platný svářečský průkaz na metodu ZK 111 1.11 (elektrodu), praxe výhodou,
spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: bonus za dobře odvedenou práci, 25 dnů dovolené, závodní stravování, práci jen v ranní
směně, nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu:zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel.
+420 777 776 355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a
dohodne s Vámi další postup.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní
pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s
obecným nařízením o ochraněosobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete
správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít
kdykoliv zpět.