Programový manager/ka

Pracovní místo ( Programový manager/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní odpovědnosti:
- příprava, plánovaní, vedení a koordinace strategických projektů v petrochemickém odvětví;
- řešení komplikací, hledání nápravných opatření a zlepšení;
- příprava reportů, analýz a zpráv, prezentace stavu vedení společnosti;
- hledání a posuzování nových příležitostí, aktuálních tržních trendů a právních otázek.
Požadujeme:
- 1 rok praxe na pozici program/project manager v rafinerském, chemickém nebo energetickém odvětví nebo 3 roky v jiném odvětví;
- VŠ vzdělání v oblasti technického nebo ekonomického zaměření;
- znalost anglického jazyka na úrovni B2/C1; základní znalost českého jazyka
- pokročilá znalost MS Office (Excel, Power point, Project)
- zkušenosti s vedením týmu, výborné komunikační dovednosti, schopnost samostné práce a řešení problémů, odolnost vůči časovému tlaku;
- základní znalost procesu zadávání veřejných zakázek.
Nabízíme: pružná pracovní doba, týden dovolené nad rámec ZP, cafeterie, stravenky, příspěvek na lékařskou péči, slevy u obchodních partnerů, odměny
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem