Hlavní účetní s praxí a AJ

Pracovní místo ( Hlavní účetní s praxí a AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
ekonomické vzdělání, praxe na podobné pozici, velmi dobrou znalost účetnictví, znalost prostředí výrobní firmy výhodou, znalost angličtiny slovem i písmem - denní komunikace, znalost programu Helios výhodou, ŘP, samostatnost

Náplň práce:
finanční plánovaní a řízení cash flow, controlling, zastřešení účetního oddělení, reporting zahraničnímu vedení, komunikace s institucemi, FÚ, bankami, auditory, daňovými poradci

Nabízíme:
finanční ohodnocení dle znalostí a praxe
přátelský menší kolektiv
Benefity:
5 týdnů dovolené, stravenky, bonus za docházku, věrnostní bonus, vánoční bonus