SKLADNÍK/SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK/SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba Hana Škrabalová, tel. 583037124 (volat 8:00-16:00), e-mail: kariera@linaplast.cz

Požadujeme: ŘP sk. B, VZV, základy práce na PC
Náplň práce: vychystávání zboží na základě požadavků z výroby, příprava zboží na expedice, nakládky a vykládky zboží a materiálu, ostatní skladové práce

Nabízíme: 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky do výše 2300,-/měsíc, příspěvek na dopravu do výše 1600,-/měsíc, prémie, nápoje na pracovišti zdarma, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexi passy, odměna za odpracovanou dobu 2 000 Kč/čtvrtletí, firemní parkoviště