Grafik & Foto a Video

Pracovní místo ( Grafik & Foto a Video ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem: career@westlogic.eu

Máte zkušenosti s fotografováním a natáčením videí? Baví vás práce s grafikou a zpracování grafických materiálů jako jsou bannery, newslettery, návody k produktům, úprava fotografií nebo příprava grafických podkladů pro sociální sítě? Hledáte nové výzvy a chcete se dále rozvíjet? Chcete pracovat pro e-shopy v rychle rostoucí české investiční skupině, která působí v 5 evropských zemích? Do naše vzkvétajícího grafického oddělení v Ostravě hledáme vhodné uchazeče na pozici Grafik & Foto a video. Staňte se součástí velké stabilní společnosti s ročním obratem přesahující stovky miliónů Kč a podílejte se na tvorbě příběhů našich značek.

Popis pozice
Grafik & Foto a video se zabývá fotografováním produktů a natáčením produktových videí, následně upravuje fotografie a videa pro naše e-shopy a sociální sítě. Zpracovává grafické podklady pro e-shopy jako jsou bannery, návody k produktům a vizualizace produktů. Spolupracuje a komunikuje s marketingovým týmem a ostatními grafiky. Vytváří videa pro marketingové kampaně. Zpracovává bannery pro marketing, grafiku do newsletterů a připravuje grafické podklady pro sociální sítě (Facebook, Instagram, Pinterest) jako jsou statické fotografie, vizualizace a infografiky nebo vytváří animovaná videa.

Čemu se u nás budete věnovat?
- Fotografování našich produktů pro naše e-shopy v oborech umění, rolet, žaluzií, dekorací
- Natáčení produktových videí, následné zpracování a úpravy videí pro YouTube, TikTok a další video platformy
- Grafické podklady pro e-shopy (bannery, návody k produktům, vizualizace pr