Dělník ve výrobě

Pracovní místo ( Dělník ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- Obsluha technologie
- Zajišťování výroby krmiv
- Čištění a údržba technologie, pracovního zázemí, skladů
- Plnění a dodržování požadavků systému kvality ve společnosti
- Manipulaci s krmnými surovinami a finálními výrobky
Požadujeme
- Ochotu učit se novým věcem
- Znalost BOZP
- Spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, pečlivost
- Aktivní pracovní nasazení
- Znalost výrobního provozu výhodou
- Výpis z RT
- Řidičský průkaz
- Časová flexibilita
- Řidič VZV výhodou
Nabízíme
- Zázemí silné společnosti se zahraničním vlastníkem
- Přátelský kolektiv
- Stravenky
- Roční odměny
- Příspěvek na životní (důchodové) pojištění

Zájemci o tuto nabídku ať zašlou životopis na emailovou adresu pavlina.fiserova@bodit.cz nebo nás kontaktují přímo na telefonní číslo 734 573 723.