KONTRUKTÉR STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Pracovní místo ( KONTRUKTÉR STROJŮ A ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
" Kontrola a zpracování výkresové dokumentace (jak stávajících, tak nových projektů)
" Navrhování výrobních postupů - ve spolupráci s vedoucím výroby
" Spolupráce na tvorbě kusovníku
" Odborná podpůrná činnost při vlastní realizaci zakázky
" Spolupráce na cenotvorbě zakázek
" Spolupráce a komunikace s dalšími odděleními (elektro, IT, obrobna…)
Požadujeme:
" min. SŠ technického zaměření (strojírenství, kovovýroba)
" Znalost technologií výroby strojních zařízení
" Čtení v technických výkresech nutností
" Výborná znalost 3D konstrukčních programů
" Schopnost samostatné práce, zájem se odborně rozvíjet
Nabízíme:
" Práce na komplexních projektech od jednoúčelových strojů až po kompletní technologické dodávky do různých průmyslových sektorů.
" Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
" Nástupní plat 40 000 Kč plus bonusy za úspěšné projekty
" Jednosměnný provoz od pondělí do pátku
" Zaměstnavatel hradí stravenky ve výši 100%
" Firemní benefity, osobní ohodnocení
" Příspěvek na dojíždění
" Po zapracování možnost částečného Home-office