Vedoucí anorganické laboratoře

Pracovní místo ( Vedoucí anorganické laboratoře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
NÁPLŇ PRÁCE:
" vedení pracovníků anorganické laboratoře
" odpovědnost za správnost a přesnost výsledků a jejich správné vyhodnocování a reporting
" práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
" správa dokumentace a platných norem systému jakosti
" účast na interních a externích auditech

NABÍZÍME:
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba
" týdenní pracovní doba 37,5 hod., pružná pracovní doba
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda od 37.800 Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) + mimořádné a roční odměny
o pravidelný růst mzdy
" firemní benefity: čtvrtletní a roční prémie, příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity formou el. platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, jazykové vzdělávání, zajištění ubytování a jiné
" možnost odborného růstu

POŽADAVKY:
" VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu anorganických solí)
" praxe v chemické/analytické laboratoři minimálně 5 let, z toho alespoň 2 roky na pozici vedoucího laboratoře nebo jeho zástupce (organizace práce laboratoře, řízení pracovníků).
" znalost metodologie práce v analytické laboratoři (kalibrace, vyhodnocení správnosti a přesnosti analýz, korektivní kroky).
" znalost měření a validací na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS)
" znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP)
" znalost anglického jazyka

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
" ihned/dle dohody

Hlásit se na e-mail personalni@macco.cz nebo na tel. č. 555 53