Referent/ka odd. Hospodaření s majetkem odboru OP Příbram

Pracovní místo ( Referent/ka odd. Hospodaření s majetkem odboru OP Příbram ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: referent/ka odd. Hospodaření s majetkem odboru OP Příbram
požadavky na uchazeče:
vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání v oboru ekonomickém, technickém nebo právním
samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost
zkušenosti se správou majetku, praktická znalost zákona č. 219/2000 Sb., praxe ve veřejné správě a v agendě zajišťování majetkové správy vítána
znalost práce s PC (MS Office)
samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikační schopnosti
státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru trestní bezúhonnost splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.

charakteristika pracovního místa:
komplexní správa rozsáhlých a různorodých majetkových souborů, právně a věcně složitých forem jeho nabývání, pronájmu, prodeje a jiných forem dispozice v působnosti odboru Odloučené pracoviště Příbram
příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu

Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Předpokládaný nástup: dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou do 31. 8. 2023 - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
Místo výkonu práce: Příbram

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem, podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 27. června 2022 na e-mail: podatelna.strednicechy@uzsvm.cz, předmět e-mailu: VŘ referent HM OP Příbram

Zaměstnanecké výhody: indispoziční volno, pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, stravenky