OSTRAHA PRODEJNY LIDL

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY LIDL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup možný ihned. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, paní Hanušová, tel. 737 087 145 (volat Po-Pá 9:00-16:00 hod.), e-mail: nabor.centrum@protektia.cz. Pracovní doba: Po-Ne otevírací doba prodejny Po-So 7:00-21:00 hod., Ne 8:00-21:00 hod., střídání krátký/dlouhý týden.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce: ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů.
Nabízíme: odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného.