Kuchař

Pracovní místo ( Kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Komárková Martina Mgr.,
tel.: 739 797 210,
e-mail: martina.komarkova@nemocnicesokolov.cz

Požadujeme:
o osobnostní a profesní předpoklady
o zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Nabízíme:
o Zázemí akreditované nemocnice;
o Individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;
o motivující nadstandardní odměňování;
o příjemné a moderní pracovní prostředí
o prostor pro inovaci a podpora zavádění novinek do praxe;
o plná podpora dalšího celoživotního vzdělávání;
o v případě potřeby zajištění bydlení v regionu, včetně příspěvku na ubytování a relokaci v rámci stěhování ;
o široký výběr benefitů v rámci Cafeterie.

Zaměstnanecké výhody:
Benefity v podobě Fitness Ural zdarma, vstup do krytého bazénu zdarma, dotované stravování a další.