Investiční referent - energetik, vodní hospodářství, ŽP

Pracovní místo ( Investiční referent - energetik, vodní hospodářství, ŽP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru
- trestní bezúhonnost (doložená výpisem z rejstříku trestů)
- praxe na obdobné pozici
- orientace v právních předpisech v oblasti energetiky, vodního hospodářství a ŽP
- dobrá uživatelská znalost práce s PC, zejména MS Office
- flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, pracovitost
- řidičské oprávnění skupiny B

Hlavní pracovní náplň:
- Koordinace přípravy a realizace investic, zpracovávání investičních záměrů, koordinace finančního zajišťování investic a projektové, technické, provozní, obchodní a organizační přípravy a řešení rozporů, a zpracovávání odborných technických posudků, organizace vypořádání majetkoprávních vztahů.
- Řízení, organizace, koordinace, zabezpečování přípravy a realizace odborné činnosti a materiálně technického zabezpečení v oblasti energetiky, vodního hospodářství a ŽP

Nabízíme:
- zajímavou práci v prostředí profesionálního bezpečnostního sboru
- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- platové zařazení v 12. platové třídě (podle NV č. 341/2017 Sb. (od 24.770 Kč do 36 470 Kč měsíčně) dle odborné praxe,
- možnost osobního příplatku po zapracování,
- mimořádné kvartální odměny (nenárokové)
- pružná pracovní doba,
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna,
- závodní stravování/stravenky,
- možnost školení k spravovaným oblastem

Místo výkonu práce: Praha 4 - Chodov/Horní Roztyly.
Nástup možný 1.7.2022

Doklady, které uchazeč doloží:
- strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče, včetně kontaktní adresy a tele