Specialista trhu práce

Pracovní místo ( Specialista trhu práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Úřad práce České republiky-Krajská pobočka v Pardubicích Kontaktní pracoviště Chrudim
Hlavní náplň činnosti: zajišťování agendy veřejně prospěšné práce, spolupráce se zaměstnavateli v oblasti vytváření veřejně prospěšných prací v okrese Chrudim, příjem žádostí od zaměstnavatelů (město, městys, obec, aj.), příprava podkladů pro hodnotící komisi APZ - příprava dohod se zaměstnavateli, administrace, informace o výsledku projednání žádosti, výplata měsíčních příspěvků, provádění veřejnosprávních kontrol, archivace dohod
Kvalifikační a další požadavky: minimálně střední vzdělání s maturitou, znalost práce na PC (MS Office), výborné komunikační schopnosti, odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost, výhoda řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
Pracovní podmínky: platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, pružná pracovní doba, plný úvazek, předpokládaný nástup od 01.08.2022, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou), nejdéle do 24.07.2023, se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii doklad